DE Jobs

Search from over 2 Million Available Jobs, No Extra Steps, No Extra Forms, Just DirectEmployers

Job Information

CBRE Senior Property Manager – komerční budovy in Prague, Czech Republic

Senior Property Manager – komerční budovy

Job ID

167992

Posted

20-May-2024

Service line

Advisory Segment

Role type

Full-time

Areas of Interest

Building Management, Building Surveying/Consultancy , Property Management

Location(s)

Prague - Praha, Hlavni mesto - Czechia

Staňte se klíčovou součástí globálního lídra v oblasti komerčních realit a ovlivňujte budoucnost nemovitostního trhu. Do našeho dynamického týmu hledáme zkušeného Senior Property Managera!

O CBRE:

CBRE je světová jednička v poradenství v oblasti komerčních realit. Nabízíme komplexní služby od správy nemovitostí a poradenství v oblasti pronájmu až po oceňování nemovitostí, investiční poradenství a vedení projektů výstavby a rekonstrukcí. Aktivně se angažujeme i v problematice udržitelnosti budov.

O pozici:

Jako Senior Property Manager budete součástí našeho rostoucího týmu zabývajícího se správou komerčních budov. Konkrétně budete zodpovídat za správu budovy City Tower - za zajišťování hladkého chodu objektu a maximalizaci jeho hodnoty pro investory.

Náplň práce:

  • Komplexní správa svěřeného portfolia nemovitostí

  • Účast na přebírání/předávání správních mandátů

  • Získávání a správa všech potřebných podkladů a dokumentů

  • Koordinace dodavatelských vztahů a zajišťování služeb pro budovu

  • Administrace smluvních dokumentů

  • Aktivní komunikace s nájemci a řešení jejich požadavků

  • Zajišťování oprav a údržby objektů

  • Vypracování a optimalizace rozpočtů (opex, capex)

  • Monitoring pojistných událostí

  • Reporting majiteli nemovitosti

  • Vyhotovení vyúčtování provozních nákladů a komunikace s nájemci

  • Implementace strategií pro zvyšování hodnoty nemovitostí

  • Sledování nejnovějších trendů v oblasti správy nemovitostí

  • Implementace ESG a certifikací Breeam, WELL, případně dalších

Požadujeme:

  • Praxe na obdobné pozici ve správě komerčních nemovitostí

  • Výborná znalost českého a anglického jazyka

  • Pokročilá znalost MS Office a schopnost rychlé adaptace na nové systémy a procesy

  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu, řešit konflikty a prioritizovat úkoly

  • Vynikající komunikační a interpersonální dovednosti

  • Flexibilní přístup, proaktivní postoj a otevřenost změnám

  • Vášeň pro oblast komerčních realit a zájem o trvalý profesní rozvoj

  • Přímá zkušenost s technickým managementem vítaná

Nabízíme:

  • Práci v dynamické a globální společnosti s mnohaletou tradicí

  • Úzkou spolupráci s kolegy v České republice a Evropě

  • Možnost profesního rozvoje a růstu v rámci prestižní společnosti

  • Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv

  • Firemní kulturu založenou na flexibilitě, otevřenosti a důvěře

  • Odpovídající finanční ohodnocení a zaměstnanecké benefity

V případě zájmu nám prosím zašlete Vaše CV.

Těšíme se na setkání s Vámi!

CBRE, Inc. is an Equal Opportunity and Affirmative Action Employer (Women/Minorities/Persons with Disabilities/US Veterans)

DirectEmployers